Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Традиційний 30-тий фестиваль «Червона рута» стартував на Буковині
Середа, 18 вересня 2019, 16:32

Учасники з усієї України будуть демонструвати власні надбання у різних категоріях. наша знімальна група побувала на одному з основних конкурсів- фольклорної пісні. Більше дізнаєтесь за мить.

Конкурс фольклорної пісні є одним і основоположних фестивалю «Червона рута». Суддя конкурсу Ірина Сікорська, розповідає, що вона долучилась до проведення ще найпершого фестивалю «Червона рута», і зазначає важливість фольклору у становлення нашої нації та держави.

Ірина Сікорська суддя конкурсу: "З одного боку закидають «Червоній руті» що це фестиваль сучасної пісні та популярної музики, а в чому тут власне сучасний фольклор, адже поряд з вчасність повинен бути український елемент, український чинник. Мусять бути його підвалини, засади".

Родинний колектив кралечки повністю складає з членів сім’ї, на їх думку в сучасний період глобалізації та інтерактивного способу життя дуже важливо пам’ятати свої традиції які є основою для майбутнього кожного українця.

Михайло Мінич учасник конкурсу: "Треба підтримувати однозначно, адже якщо ми не будемо відтворювати своє минуле то в майбутнє дороги немає. Ми забудемо ті пісні, побут український яким жили наші діди, прадіди, то нам майбутнього не бачити".
Микола Швець. Ярослава Боячук. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 492 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.