Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Європа за ТЕБЕ! Ти за ЖИТТЯ! Будь ДОНОРОМ!”
Середа, 18 вересня 2019, 16:35

В Україні та Румунії одночасно стартувала кампанія зі здачі донорської крові. Програма підготувала сюрпризи для донорів, а в кінці, методом жеребкування, в кожному місті буде вручений головний подарунок – гірський велосипед. Детальніше розповість моя колега.

Акція зі збору донорської крові розпочалася о 10-й годині ранку, станом на одинадцяту кров вже здали 13 донорів.

Олена Варварюк Експерт Чернівецького офісу програми «Румунія-Україна»: "Вперше така кампанія по крові відбувається, вона буде відбуватися 3 дні з сьогоднішнього дня 18-20 вересня в рамках святкування Дня європейської співпраці за фінансуванням Євросоюзу в рамках програми грантової «Румунія-Україна», яка діє на цій території. Така акція, відповідно, крім Чернівців, ще проходить в Україні – в Ужгороді, Івано-Франківську та Одесі, а також в 5-ти містах Румунії аналогічно. І в рамках цієї кампанії робиться максимальна промоція користі і важливості донорства, а також збір крові".

Молодь активно здає кров не перший рік та пропагує цю добру справу.

Микола Ілліка Керівник проекту «Одна кров»: "Дуже необхідна справа, багато кому потрібна кров. Ми закликаєм студентів, сьогодні привів я групу студентів, які прийшли здавати кров, в нас така акція сьогодні. Центр крові нам повідомляє, яка треба група, і ми приходимо, здаємо, або нам дзвонить лікар, ми часто здаєм на онко-хворих дітей, ми також приходимо сюди і здаєм".
Наразі Чернівецький обласний центр крові забезпечений кров’ю в повній мірі, але поповнювати банк крові необхідно завжди.

Олена Матейнова В.О. головного лікаря Центру крові: "Це 4 група, резус негативний, це третя група, резус негативний, це перша група резус негативний. Вони обов’язково мають бути у відповідному запасі, в наявності в нашій установі. Служба наша непередбачувана і ми не знаємо, які обставини можуть скластися навіть напротязі години, тому ми закликаємо всіх небайдужих. Ми просимо усіх залучатися не тільки в дні проекту, не тільки в дні акції. Ми закликаємо всіх небайдужих залучитися до здачі донорської крові, для того щоби постійно були запаси крові, для того, щоб ми могли забезпечити в повній мірі всі лікувальні заклади для того щоби ми могли бути корисними всім нашим буковинцям нашого краю".
В кінці кампанії «Румунія-Україна» методом жеребкування буде обраний донор, який отримає приз – гірський велосипед.
Тетяна Таран, Діана Чігак, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 489 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.