Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Виставка художника та фотографа Володимира Конєва
Середа, 18 вересня 2019, 16:38
Він надихається вулицями Чернівців та людьми. У Чернівецькому обласному благодійному фонді "Хесед Шушана" презентував свою виставку художник та фотограф Володимир Конєв. Він зібрав роботи за 50 років своєї творчої діяльності, де зобразив місто і його людей так, якими вони є насправді. Бачили виставку і ми.
Ілля Хоч, директор Чернівецького обласного БФ "Хесед Шушана": "У нас все ж таки місто митців та купців, а останній час щось перетворюється... не хочу нікого ображати. Хочу, щоб просто дійшло до всіх, що треба продовжувати традиції. Ми не промислове місто, ми місто митців".

Тож Ілля Хоч вирішив перетворити приміщення благодійного фонду на своєрідний мистецький центр. І перша виставка - митця зі стажем. Володимир Конєв зображає Чернівці та його людей вже ось як 50 років, і це його ювілейна виставка.

Ілля Хоч, директор Чернівецького обласного БФ "Хесед Шушана": "Було таке побажання, щоб витвори мистецтва в стилі "ню", оскільки в нас тут 600 людей, якими ми опікуємося, і переважно це люди поважного віку. Вони можуть не зрозуміти, це мистецтво ню, тому ми попросили, щоб він стримався, так дипломатично скажу".

Володимир Конєв, митець: "Я під це приміщення в якому ми зараз знаходимося, зробив цю виставку. Це будемо казати трошки вона концептуальна. - В чому концептуальність полягає? - Приміщення не виставкова зала, але я думаю, що потім тут буде культурний центр. Треба мислити трошки вперед".

Митець розповідає, і хоча на ювілейній виставці він представив своєрідний "вінігрет", адже за роки творчості - випробував себе у різних жанрах, та вже знає концепцію наступної виставки.

Володимир Конєв, митець: "Я ходжу по Кобилянській, знімаю вітрини і все таке інше. Знаєте це дуже цікаво для мене, як Чернівці змінюються, оцей проект я дуже хотів би і думаю, що бізнесмени Кобилянської мене підтримають".

А ще переконаний митець, що його приклад наслідуватимуть і інші художники та фотографи, і що стіни БФ "Хесед Шушана" будуть завжди прикрашені роботами чернівецьких митців.

Анастасія Кокоячук, Андрій Дубінецький, Чернівецький репортер, Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 556 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.