Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Репресії, тортури та ув’язнення
Четвер, 19 вересня 2019, 15:01
Починаючи з подій у Криму 2014 року, громадяни з проукраїнськими поглядами на півострові та сході України були нараженими на політичні переслідування з боку Росії. Зараз 86 політв’язнів незаконно позбавлені волі у в’язницях в Росії та Криму.

На центральній площі міста активісти встановили 86 капканів з іменами українських політичних в’язнів які відбувають незаконне покарання у Росії та Криму. Основна мета акції це нагадати громадян про людей які страждають за суверенітет України у боротьбі з окупантами.
Олена Лисенко право захисниця: "Людей переслідують за релігійні погляди, політичні погляди, світосприйняття, громадську позицію та діяльність. Є й такі яких звинувачують у тероризмі. Тому ми розмістили капкани, ніби вони вже спіймали свою здобич. Це наших громадян, наших співвітчизників. І до кожного капкану прикріплений ланцюг на якому є бірка – зроблено в кремлі".

Ільмі Умеров свого часу працював заступником ради міністрів автономної республіки Крим, протягом 9 років був головою Бахчисарайської районної державної адміністрації, під окупації півострову дотримувався проукраїнських поглядів через що був засуджений на два роки, однак був відпущений за ініціативи президента Туреччини.

Ільмі Умеров політв’язень: "Це звичайні віруючі люди які не визнають режим, юрисдикцію російської федерації у Криму і за це їх осуджують. І при цьому розкручують ці справі по статтях за які дають 20 років та більше".

Мати Тімура Ібрагімова НІяра розповідає, що її син був блогером, і висвітлював події в Криму та притримувався проукраїнських поглядів. Поки одного дня його по сфабрикованій справі не ув’язнили.

Ніяра Ібрагімова мати політв’язня: "І до нас додому також прийшли з обшуками, він проходив у жорсткому режимі, у нас був 10 денний син, вони перевернули його коляску, оточили будинок, всі сиділи з автоматами, у балаклавах. Це було дуже страшно".

Микола Швець. Ярослава Боячук. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 606 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.