Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Формула Штейнмайера
Середа, 09 жовтня 2019, 15:47

Прийшла черга і до депутатів Чернівецької обласної ради прийняти свою позицію стосовно формули Штейнмайера. Участь у обговорені питання взяли представники громадськості та учасники бойових дій. Тож, що там вирішили депутати дізнаєтесь за мить.

Анатолій Маркус учасник бойових дій, під час сесії обласної ради він разом із своїми побратимами ініціював звернення депутатів до президента України стосовно перегляду імплементації формули Штейнмайера на сході країни.

Анатолій Маркус учасник бойових дій на сході України: "Вважаємо що впершу чергу повинні бути відведені російські війска тому ми прийшли у обласну раду, щоб вони написали зверення до президента України що ми проти того щоб по цій програмі відводити наші війська".
На його думку імплементація формули Штейнмайера на східні області України означатиме капітуляцію та втрату

Донецької та Луганської областей для нашого народу. Він пропонує спочатку здійснити відведення саме російських військ за межі кордону, а вже потім обговорювати інші питання.

Анатолій Маркус учасник бойових дій на сході України: "Воно так не повинно бути адже кожен метр цієї землі политий кров'ю наших хлопці. Спочатку Росія повинна відвести власні війська, повинен бути контроль, а далі вже можна говорити про діалог з ЛНР та ДНР".

Депутати довго не могли дійти згоди стосовно тексту звернення до президента, обговорювали ключові позиції питання, навіть обговорювали його по пунктам, що спричинило негативні вигуки зі сторони громадськості які звинувачували депутатів в умисному затягуванні голосування. Врешті решт, дане звернення було прийнято, на відміну від аналогічного питання яке було відхилено депутатами чернівецької міської ради.
Микола Швець. Діана Чігак. "Чернівецький репортер". Телеканал "Чернівці".


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 556 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.