Погода в Черновцах
 
День психічного здоров'я PDF Друк e-mail
Середа, 09 жовтня 2019, 15:55
До Дня психічного здоров'я буковинців консультували безкоштовно на вулиці Кобилянській у Чернівцях. Там можна було визначити тип температменту, дізнатись про своє підсвідоме, зайнятися арт-терапією і отримати консультацію.
10 жовтня відзначається День психічного здоров’я. З цієї нагоди на вулиці Кобилянській у Чернівцях місцеві психологи і психотерапевти організували безкоштовні консультації просто неба.

Ірина Блажина Голова Чернівецької філії психотерапевтів України: "Тут є Буковинський державний медуніверситет, викладачі, є ЧНУ, є психологи управління освіти, тобто закладів управління освіти і психологи, які працюють і в приватній практиці, і в різних установах, які є членами Української спілки психотерапевтів".

З якими проблемами можна підійти до спеціалістів – розповідає практичний психолог.

Світлана Ромашкіна Практичний психолог дитячої дошкільної установи №46 «Сонечко»: "Взагалі до нас звертається багато батьків, щодо виховання дітей, щодо підготовки їх до школи, щодо адаптації до дитячого садка. З особистими проблемами звертаються люди, які часто відчувають тривогу, не знають, як бут в плині сьогодення , як справлятися з різними проблемами".

Кафедра психології Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича запропонувала перехожим швидкий практичний аналіз.

Мар’яна Душкевич Асистент кафедри практичної психології ЧНУ: "Наша кафедра презентує сьогодні такі види тестування – визначення характеру особистості, дуже швидкий тест за допомогою методу геометричних фігур, визначення типу темпераменту і ми ще представляємо пісочну терапію і метафоричні карти – робота з метафоричними картами. Це такий вид методик, активних методик, які працюють з несвідомою частиною – коли людина вибирає карту і пробує проектувати свій внутрішній світ, тобто, що вона бачить на цій карті, як вона відчуває себе".

Долучився волонтером до відзначення Дня психічного здоров’я і любитель психології, фотограф, який допомагає жінкам відчути впевненість у собі.

Юрій Хиць Захоплюється психологією Фотограф: "Я не психотерапевт, я просто фотограф, власне. І фотографія то був мій шлях до психотерапії . Я, навіть, зараз трішечки практикую, в мене є клієнти, яких консультую, але я на шляху до отримання диплому психотерапевта. Знаєте, якщо подивитись, які люди до мене приходять, я недавно аналізував, хто приходить. То, зазвичай, ті, які потребують якоїсь підтримки. Дівчата приходять, фотографуються, підвищують свою самооцінку, щось доводять, зазвичай собі".

Також організатори запропонували буковинцям арт-терапію і інші ігрові форми психологічної допомоги та діагностики.
Тетяна Таран, Андрій Дубінецький, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 540 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.