Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
День психічного здоров'я
Середа, 09 жовтня 2019, 16:55
До Дня психічного здоров'я буковинців консультували безкоштовно на вулиці Кобилянській у Чернівцях. Там можна було визначити тип температменту, дізнатись про своє підсвідоме, зайнятися арт-терапією і отримати консультацію.
10 жовтня відзначається День психічного здоров’я. З цієї нагоди на вулиці Кобилянській у Чернівцях місцеві психологи і психотерапевти організували безкоштовні консультації просто неба.

Ірина Блажина Голова Чернівецької філії психотерапевтів України: "Тут є Буковинський державний медуніверситет, викладачі, є ЧНУ, є психологи управління освіти, тобто закладів управління освіти і психологи, які працюють і в приватній практиці, і в різних установах, які є членами Української спілки психотерапевтів".

З якими проблемами можна підійти до спеціалістів – розповідає практичний психолог.

Світлана Ромашкіна Практичний психолог дитячої дошкільної установи №46 «Сонечко»: "Взагалі до нас звертається багато батьків, щодо виховання дітей, щодо підготовки їх до школи, щодо адаптації до дитячого садка. З особистими проблемами звертаються люди, які часто відчувають тривогу, не знають, як бут в плині сьогодення , як справлятися з різними проблемами".

Кафедра психології Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича запропонувала перехожим швидкий практичний аналіз.

Мар’яна Душкевич Асистент кафедри практичної психології ЧНУ: "Наша кафедра презентує сьогодні такі види тестування – визначення характеру особистості, дуже швидкий тест за допомогою методу геометричних фігур, визначення типу темпераменту і ми ще представляємо пісочну терапію і метафоричні карти – робота з метафоричними картами. Це такий вид методик, активних методик, які працюють з несвідомою частиною – коли людина вибирає карту і пробує проектувати свій внутрішній світ, тобто, що вона бачить на цій карті, як вона відчуває себе".

Долучився волонтером до відзначення Дня психічного здоров’я і любитель психології, фотограф, який допомагає жінкам відчути впевненість у собі.

Юрій Хиць Захоплюється психологією Фотограф: "Я не психотерапевт, я просто фотограф, власне. І фотографія то був мій шлях до психотерапії . Я, навіть, зараз трішечки практикую, в мене є клієнти, яких консультую, але я на шляху до отримання диплому психотерапевта. Знаєте, якщо подивитись, які люди до мене приходять, я недавно аналізував, хто приходить. То, зазвичай, ті, які потребують якоїсь підтримки. Дівчата приходять, фотографуються, підвищують свою самооцінку, щось доводять, зазвичай собі".

Також організатори запропонували буковинцям арт-терапію і інші ігрові форми психологічної допомоги та діагностики.
Тетяна Таран, Андрій Дубінецький, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 351 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.