Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
500 вакансій для непрацевлаштованих громадян
Вівторок, 22 жовтня 2019, 14:46
Чернівецькі роботодавці разом із обласним центром зайнятості презентували близько 500 вакансій для непрацевлаштованих громадян. Найбільш високооплачувані посади пропонують потенційним працівникам сфери забезпечення безпеки громадян. Детальніше через мить.

Директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко розповідає, що під час чергового ярмарку вакансій презентовано майже 500 вакансій які надають 40 роботодавців, найбільш затребувані у робочій силі зараз представники робітничих галузей та комунальних установ.

Любов Кожолянко директор Чернівецького обласного центру зайнятості: "На жаль, брак кадрів це вже тенденція на ринку праці, якщо два роки тому ми говорили що нас бракує вакансій то зараз тенденція змінилась нам бракує робочих рук. Така ситуація зараз в усій державі. Це зумовлено як і трудовою міграцією так і старінням населення, це дуже серйозне питання".

У Чернівецькому слідчому ізоляторі зараз відкриті майже 15 вакансій, найбільша потреба полягає у молодших інспекторах відділу режиму охорони – говорить Микола Лазенко начальник сектору по роботі з персоналом ДУ Чернівецький слідчий ізолятор.

Микола Лазенко начальник сектору по роботі з персоналом ДУ Чернівецький слідчий ізолятор: "Вік від 18 до 50 років, відсутність судимості, позитивні характеристики з попередніх місць роботи, а також дисциплінованість та чесність. Деякі стереотипи люді беруть з художніх фільмів, але при зустрічі ми намагаємось показати умови несення служби, але у більшості випадків ці стереотипи руйнуються".

Олександр Ізбор патрульний поліцейський розповідає, що особовий склад структури в області укомплектований тільки на третину тому патрульна поліція потребується у нових кадрах.
Олександр Ізбор патрульний поліцейський: "Є можливість роботи патрульним який охороняє життя та свободи наших громадян, в подальшому якщо він рекомендує себе як хороший працівник який володіє всіма нормами законодавства і бажає кар’єрного росту, хто відчуває що він непогано фізично підготовлений то може працювати у роті тактико оперативного реагування. Це хлопці які надають допомогу самим патрульним".

Микола Швець. Андрій Дубінецький. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 235 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.