Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Ризикуючи життям"
Вівторок, 22 жовтня 2019, 14:53

"Ризикуючи життям" - в Чернівцях відкрилася тимчасова виставка, яку підготував Польський інститут у Києві. Експонати - це історії життя поляків, які допомагали єврейському населенню під час геттоїзації та депортації. Також представлені історії життя євреїв, які пережили це. Детальніше - Тетяна Таран
Виставка про польських Праведників народів світу «Подорожуючи» життям створена музеєм історії польських євреїв у співпраці з Міністерством закордонних справ Польщі. Українська версія виставки підготована Польським інститутом у Києві.

Анна Ямчук Керівник освітніх програм Меморіального музейного центру євреїв Буковини: "І вже з 2014 року виставка подорожує світом і Україною. В Чернівцях ми її презентуємо вперше. Це виставка про польських праведників. Праведники народів світу – це титул, який присвоюється державою Ізраїль тим не євреям, які в роки голокосту, ризикуючи своїм життям, рятували євреїв".

В Чернівцях виставка проводиться в рамках відзначення сімдесят восьмих роковин геттоїзації та депортації єврейського населення в жовтні-листопаді тисяча дев’ятсот сорок першого року.

Микола Кушнір Директор Чернівецького музею історії та культури євреїв Буковини: "Ця виставка в звичайному форматі, це стенди, на яких зображені фото, а також тексти, які розповідають історію порятунку польських євреїв поляками. Виставка має такий характер, що її мета – ознайомити якомога ширше коло людей з цією інформацією, вона подорожує Україною і, звичайно, ми не перше місто в цьому графіку, подорожує ця виставка, і ми не останнє, вона поїде далі в наступні міста".
Виставку можна побачити у Польському домі на вулиці Кобилянській. Триватиме вона до 12 листопадаТетяна Таран, Діана Чігак, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 239 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.