Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Панкратіону на Буковині 15 років
Понеділок, 04 листопада 2019, 14:21

З нагоди дати, днями в палаці академічний відбулись урочистості за участі, спортсменів, тренерів та звісно основоположників цього виду бойового мистецтва в Чернівецькій області. Більше про це далі.

Панкратіон-це давньогрецьке бойове мистецтво,якому понад 3000 років. В Чернівцях та області він існує тільки 15 років. Ігор Наконечний, ще будучи студентом ,став основоположником Панкратіону на Буковині. Як розповідає сам тоді в 2004 році про цей спорт не те що в Чернівцях але і в Україні мало хто знав та займався.

Ігор Наконечний, голова Чернівецької обласної федерації панкратіону: "15 років назад я привіз в Чернівці цей вид спорту і з одногрупниками ,однодумцями ,разом такою командою почали цю справу розвивати . Кожен з нас вкладав душу в цю справу . 15 років пройшло і що ми маємо ,ми маємо тисячі вихованців . Ми маємо чемпіонів світу та Європи ,заслужених майстрів спорту і величезна гордість за нашу Буковину".
Петро Горюк один із тих то стояв у витоків заснування обласної федерації Панкратіону ,займаючись 15 років тренерською діяльністю ,як розповідає сам пан Петро ,йому та його колегам за ці роки, вдалось підготувати вже не одне покоління спортсменів ,які гідно представлять Буковину та країну загалом, як на Європейському так і світовому рівнях. Тренер зізнається ,що секрет успіх доволі простий

Петро Горюк,тренер з панкратіону: "Цю роботу я люблю і для мене іншої не існує і всі тренери які у нас працюють у них така ж думка і тому ми разом. Секрет простий ,ми не старались спішити а старались будувати свою школу . Сьогодні сміливо можна сказати що ця школа у нас працює продуктивно адже всі вікові категорії переходять у старші вікові групи і показують гарні результати".

Відсвяткувати 15-річчя створення федерації панкратіону на Буковині в палі Академічному ,зібрались тренери, спортсмени та всі хто має відношення до підтримки панкратіону на Буковині. Присутні мали змогу зануритись в історію походження давньоримського бойового мистецтва та насолодитись невеличкою концертною програмою.
Петро Гайдащук,Сергій Бабій,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 207 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.