Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Пенсійний фонд став ближчим до людей
Понеділок, 04 листопада 2019, 15:40

Відтепер Головне управління Пенсійного фонду України знаходиться на центральній площі, 3 у Чернівцях. Для зручності клієнтів тут облаштували електронну чергу, а окремі послуги можна отримати за кілька хвилин не відстоюючи довжелезну чергу. Та й узагалі час надання послуг скоротився до максимальних 15 хвилин. Більше про новий офіс - дивіться далі.

Світлана Пилипко, начальниця Чернівецького сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України: "Зал облаштований таким чином, що чітко є зона обслуговування та зона очікування. Зручності в тому, що в нас запрацювала електронна черга, тобто зараз зайшовши до залу не потрібно питати хто крайній, з якого питання. Людина підходить до чергового по залу, в нас є Сергій Іванович Адамчук, він одразу проводить пенсіонера чи відвідувача до кіоску обслуговування, де людина може отримати талон".

І вже за номером талону людину викликають чи до віконця чи на консультацію із працівником пенсійного фонду. Новий офіс дає можливість розмістити більше персоналу, який саме консультує людей з тих чи інших питань, тож час перебування в установі скорочується. Прийом займає не більше 15 хвилин, каже Світлана Пилипко. Окрім того деякі послуги взагалі відокремили.

Світлана Пилипко, начальниця Чернівецького сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України: "Виділено в окремий вид надання послуги - це видача допомоги на поховання в першому робочому місці. На другому робочому місці виокремлено таку послугу як видача довідок, чому виокремлено? Тому що по часу надання послуг - менше часу займають і не потребують того де безпосередньо потребують по питанню перерахунку і призначення пенсії - де обслуговування відбувається трішечки довше".

Та для того аби отримати необхідну інформацію, або ж оформити пенсію - не потрібно приходити особисто. Відтепер всі необхідні документи можна подати на портал пенсійного фонду.

Світлана Пилипко, начальниця Чернівецького сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України: "Продовжуємо популяризувати дистанційне обслуговування. Робоча станція в нас знаходиться тут в залі очікування. Тобто отримавши разовий код, зареєструвавшись на сайті пенсійного фонду, і маючи електронний підпис і особистий кабінет - вже дистанційно можна переглядати з дому і реєструвати заяву на видачу чи перерахунок пенсії".

Анастасія Кокоячук, Сергій Бабій, Чернівецький репортер, Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 195 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.