Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Рік тому українська земля обідніла на ще одного громадського діяча
Вівторок, 05 листопада 2019, 19:02

Розслідування вбивства Катерини Гандзюк до цих пір знаходиться у підвішеному стані, а громадські активісти вимагають від правоохоронців знайти замовників розправи. Більше в сюжеті.

Катерина Гандзюк померла на 34 році життя, вона була відома за свою активну проукраїнську громадську позицію, за що на думку активістів і була вбита. Вони зібрались на центральній площі міста щоб вшанувати пам’ять Катерини та звернутись до правоохоронців звинувативши їх у бездіяльності стосовно резонансної справи.

Сергій активіст: "Ми відстоюємо ту позицію що Катерина була громадським активістом і розслідувала корупцію в Херсоні. Хочу сказати про те що це погано що людей як намагаються виправити ситуацію в країні, які за правосуддя хочуть щось змінити на краще то їх вбивають".

Активісти зазначають що дана смерть є претендентом до активного діалогу з владою стосовно забезпечення захисту людей та їх свободи слова, адже така ситуація може статись з кожним хто відстоює активну громадську позицію.


Тарас Прокоп активіст: "У даному випадку з нею розправились через її позицію та боротьбу, якби ми на такі випадки сиділи тихо і не вимагали покарання злочинців то з нами легко могли б так розправлятися. І через це кожен хто якось проявляє себе у громадській діяльності і бориться за праву то вони повинні відстоювати пам’ять людей які помирають за цю правду".

Микола Швець. Діана Чігак. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 236 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.