Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Тиждень знань безпеки життєдіяльності триває у Чернівецькій області
Вівторок, 05 листопада 2019, 18:06

В продовж цього тижня буковинські рятувальники організовують для дошкільнят, школярів і студентів більше сотні заходів спрямованих на покращення знань молоді, щодо дотримання правил пожежної безпеки та поведінки у надзвичайних ситуаціях. Більше про це далі.

Як діяти під час пожежі,що робити під час виявлення вибухонебезпечного предмету? Всього цього і не тільки навчали учнів школи №5 , рятувальники та представники Добровільного пожежного товариства України в рамках проведення в навчальних закладах краю, тижня знань безпеки життєдіяльності.

Сергій Бабчук, начальник прес-служби УДСНС в Чернівецькій області: "Для того щоб навчити дітей правил безпечної поведінки в різних надзвичайних ситуаціях під час пожеж. Проводиться такий захід адже нажаль в Чернівецькій області є випадки пожеж ,винуватцями яких є діти ,через пустощі з вогнем . Відтак через це в Чернівецькій області виникло 14 пожеж під час яких травмувались діти".

Під час занять школярі мали змогу приміряти на собі форму вогнеборців, ознайомитись з пожежним автомобілем та видами вибухонебезпечних предметів. Організовано було практичні уроки під час яких присутніх навчили користуванню вогнегасниками. Позитив у тому, що діти отримають певні базові навички відзначають і в дирекції школи.

Світлана Жуковська,директорка школи №5: "Чим раніше тим краще як будь-яка справа тому цій темі ми надаємо велике значення і працюємо з дітьми регулярно ,щоб запобігти травмам і неприємностям які можуть трапитись з дітьми та їх здоров’ям".

Петро Гайдащук,Андрій Дубінецький ,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 204 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.