Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Небезпечні елементи з будівлі Чернівецького обласного художнього музею - демонтували
Середа, 06 листопада 2019, 19:19

Півтори роки тому фасад історичної будівлі почав руйнуватись через різкі перепади температури. Штукатурка та елементи декору - почали сипатись на голови пішоходам, тож при підготовці до зими вирішили небезпечні елементи - прибрати. Більше про це - далі.
Інна Кіцул, директорка Чернівецького обласного художнього музею: "Нагально це було ще півтора роки тому, коли відбулося підтікання в березні минулого року. Була така погода, що була відлига, потім підморожувало і так кілька разів. І виявилося затікання, яке зруйнувало і фасад ззовні, і стіни з середини".

Якщо ж локалізувати нищення будівлі всередині художнього музею - вдалося напрочуд швидко, то реставрації довелося чекати до сьогодні. Наразі небезпечні елементи фасаду - демонтували, стару шпатлівку - здерли, аби бува вона не впала на голову пішоходам.

Інна Кіцул, директорка Чернівецького обласного художнього музею: "На фасаді ззовні зі сторони площі ми не мали можливості власними силами це ліквідувати. Зараз я так розумію, що є така можливість ліквідувати наслідки цієї аварійної ситуації і підготувати фасад до зими".

Наразі роботи виконуються за розпорядженням Чернівецької облдержадміністрації. Директорка музею каже, сподівається і на те що фасад встигнуть ще й заштатлювати та пофарбувати, адже - це одна із старовинних будівель міста, яку щодня демонструють туристам. Насамперед - це обличчя Чернівців.

Інна Кіцул, директорка Чернівецького обласного художнього музею: "От те що зараз в нестабільному плані - ті шматки штукатурки - їх зараз зняли, обробляють атисептиком, і я сподіваюся, що воно ще буде заштукатурено, ну і вже зафарбовано, ну а чи буде вже відновлено архітектурні елементи зараз відновлені чи вже на весні коли дозволить погода... ".

Анастасія Кокоячук, Ярослава Боячук, Чернівецький репортер, Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 199 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.