Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Новим прокурором Чернівецької області став Адріан Дутковський
Четвер, 07 листопада 2019, 16:14

Урочистості, пафосні промови, та обіцянки змінити систему, цим супроводжувалась презентація нового прокурора Буковини, хоча як нового? Після відставки колишнього очільника обласної прокуратури Олега Соболя, якого до речі демонстративно попросив з посади сам Прем’єр-міністр Гончарук, крісло прокурора обійняв його заступник Андріан Дутковський. 

Представляти нового прокурора області приїхав заступник генерального прокурора Віктор Чумак, який вже традиційно для столичних чиновників видав пафосну промову про реформування та зміни цілої системи, та орієнтацію прокуратури та повернення довіри громадян.
Віктор Чумак заступник генерального прокурора: "Рівень недовіри до законодавчих інститутів фантастичний, рівень недовіри до судової влади катастрофічний, рівень недовіри до прокурорів жахливий. Уявіть що рівень недовіри до прокурорів, до прокурорської системи близько 80 відсотків".

А от новопризначений прокурор Буковини Адріан Дутковський був менш голослівним, мовив тільки про важливість боротьби з криміногенною ситуацією в області, але на питання про розслідування можливих злочинів на митниці сказав що коментувати розслідування зможе тільки після їх звершення.

Адріан Дутковський прокурор Чернівецької області: "Ми по конкретних справах не будемо говорити, це все у процесі розслідування, це наше пріоритетне завдання, я не допущу щоб наша область була синонімом контрабанди, чи інші проявів, і хочу щоб результати говорили самі".

Декларує новий прокурор заробітну плату у майже півмільйона гривень на рік, 4 квартири, одну земельну ділянку та позашляховик. Його дружина також працює у прокуратурі, щоправда у львівській, а тесть Володимир Каралюс колишній суддя львівського апеляційного адміністративного суду.
Микола Швець. Сергій Бабій. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 212 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.