Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Флеш-моб "Не вір очам: Життя не чорно-біле" влаштували жінки з інвалідністю на Центральній площі Чернівців
Четвер, 07 листопада 2019, 19:38

Захід відбувся в рамках загальноукраїнського семінару "Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий ріст та творчий розвиток". Флеш-моб бачила наша знімальна група.

«Не вір очам, життя не чорно-біле» - саме під таким лозунгом влаштували флеш-моб жінки з інвалідністю з різних областей України на Центральній площі Чернівців. Про основний меседж флеш-мобу – одна з організаторок.
Валентина Добридіна Представник Національної асамблеї людей з інвалідністю України в Чернівецькій області: "Зламати стереотип тому, що якщо у людини є інвалідність, значить це якась темна сторона, а якщо відсутня інвалідність, то це світла сторона. Якщо подивитися глибше в душу цій людині, яка має інвалідний візок, або паличку і пересувається, тому можна побачити, який яскравий у неї світ. Ми хочемо привернути увагу громадськості, представників влади до того, що наші жінки гарні, усі жінки. Гарні, сильні, успішні, ділові, нам тільки треба щоб нас підтримали і допомагали".

Флеш-моб був танцювальний, танок поставив хорегораф Іван Величко.

Іван Величко Хореограф: "Справді, коли до мене перший раз в тому році звернулися поставити, спочатку було лячно, тому що танець поставити – така задача не проста, але коли я прийшов на першу репетицію, коли ці люди такі відкриті: «Ай, давай, давай!», нам дуже легко все вдалося і в цьому році мені легко так само було працювати. Ми за одне тренування зробили те, що ви сьогодні побачите".

Танцювали учасниці та учасники флеш-мобу під композицію американської виконавиці Сіа, пісня перекладається як «Найкраща».
Тетяна Таран, Ярослава Боячук, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 260 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.