Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
обговорення питань стосовно змін до трудових колективних договорів
Четвер, 07 листопада 2019, 20:41

Представники Чернівецької обласної організації профспілок зібрались разом під час засідання круглого столу задля обговорення питань стосовно змін до трудових колективних договорів, та розповіли чому діалог з владою на найвищому рівні поки є не дуже позитивним для працевлаштованих громадян України.

Основна тема чергового засідання круглого столу представників ради профспілок Буковини це забезпечення права на гідні умови праці для громадян нашої області та деякі нововведення стосовно укладення договорів колективної праці – говорить Володимир Шкварковський голова Чернівецької обласної ради профспілок.
говорить Володимир Шкварковський голова Чернівецької обласної ради профспілок: "У цьому документі відображається все життя людини праці. Безумовно що законом України про договори та угоди надається право профспілкам вести переговори та укладати колективні договори., це передбачено у конвенції міжнародної праці 98".

Валентина Приходько представниця державного апарату профспілок України, розповідає, що нещодавно відбувся діалог між представниками організації та владними структурами, де були обговорені основні принципи подальшої співпраці ьа ділових відносин громадян, однак позиція влади на думку Валентини є деструктивною та гнітить права як роботодавців так і працюючих громадян.

Валентина Приходько представниця державного апарату профспілок України: "Кулуарно був винесений законопроект про внесення змін до деяких активі які саме регулюють питання захисту працівників. Наш представник висловив позицію щодо неприйнятності цього проекту адже тут значно погіршуються як права працюючої людини так і захист населення".

Микола Швець. Ярослава Боячук.»Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 324 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.