Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Кубок Шахової Буковини»
Понеділок, 25 листопада 2019, 17:00

Визначити кращих шахістів Буковини у своїх вікових категоріях вихідними мали змогу більше півсотні спортсменів, які зійшлись за шаховими дошками в рамках турніру «Кубок Шахової Буковини», який відбувся в Чернівцях. Детальніше про це далі у сюжеті

Традиційний кубок шахової Буковини з бліцу зібрав довкола себе 55 учасників, серед яких як новачки, так і ветерани з усієї області, які вирішили зійтись на шаховій дошці та визначити найкращих.

Ілля Шкварчук, організатор кубку шахової Буковини: "Цей турнір важливий тим, щоб популяризувати, цю розумну гру шахи і щоб об’єднувати шахістів. Нас досить багато і наш зал фактично переповнений ,тому прийшлось ще інший зал застосувати для гри,так що шахи у нас розвиваються".

Сидячи за шаховим столом немає значення якого ти віку, статі або яким рівнем фізичної сили володієш. Все, що потрібно за шаховою дошкою - це розумові здібності кожного з учасників. 11 річний чернівчанин Анастасій захоплюється шахами більше 9 місяців. Як переконаний хлопчик захоплення шахами приносить багато користі.

Анастасій Пугаченко,шахіст: "Мені шахи подобаються том, що це гра яка дуже потребує великої уваги і зосередження і це може допомогти в подальшому в житті . Я став більш уважнішим і зосередженим тому вона мені дуже подобається".

Випробувати свої сили на турнірі з Анастасієм прийшов його 9 річний брат Діонісій. Як зізнається сам хлопчик, на турнір прийшов більше, щоб набратись досвіду, адже в майбутньому планує поєднати уміння грати в шахи із вивченням іноземної мови.

Діонісій Пугаченко,шахіст: "Я хочу стати чемпіоном по шахах в Англії ,в мене в школі гарно виходить вчити англійську ,тому я хочу поїхати в Англію і стати чемпіоном серед шахістів".
Учасники та переможці кубку Шахової Буковини отримали призи від партнерів турніру та грошові винагороди від спонсорів.

Петро Гайдащук,Сергій Бабій,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1019 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.