Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Чернівецька ОДПІ

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чирлідинг, флорбол, фризбі, регбі та бадмінтон PDF Друк e-mail
Середа, 04 грудня 2019, 18:45
До Чернівців приїхав лідер спортивного руху, відомий ведучий Олександр Педан, аби презентувати нові можливості для уроків фізкультури. Дітям на ізчиному вихованні має бути цікаво, тож замість традиційних футболу та баскетболу у школах міста впроваджуватимуть заняття з інших, незнайомих видів спорту. Більше - далі у сюжеті.
Олександр Педан, лідер спортивного руху "JuniorZ": "Ми сьогодні приїхали із семінаром практикумом. Ми привезли з собою спортивних тренерів, зібрали всіх вчителів міста - не байдужих. Покажемо їм нові види спорту, які можна викладати на уроках фізкультури за підтримки МОН. Не просто розкажу їм про це, і буду їх дивувати. В кінці ми поділимо їх на 2 команди, перевдягнем, я теж переодягнусь і буду ганяти три з половиною години".

Бо ж каже Олександр Педан - якщо цікаво буде вчителям, то дітям і поготів. Викладачів фізкультури навчатимуть нових видів спорту, не надто відомих в Україні, таких як наприклад - флорбол. Це хокей у приміщенні.

Ольга Кошельнікова, тренер з флорболу: "В окремих школах вже є така система але скоріше в приватних, але на майбутнє це може бути в кожній школі. принаймні ми на це надіємось. Діти сприймають це із задоволенням. Я наприклад вела уроки з флорболу одразу на заняттях з фізкультури. Ми грали у фрізбі та інші ігри і дітям подобається більше ніж традиційний волейбол, баскетбол і тому подібне".

Бо ж викладачка флорболу переконана, що система занять спортом в школах - застаріла, а на уроках фізкультури діятм просто нудно.

Ольга Кошельнікова, тренер з флорболу: "На мою думку модульна система коли повністю на один спорт віддається місяць-півтора, - вона трошки занудна. Вона може бути ефективна в плані вивчення і отримання якихось навичок, але на нашу думку краще протягом року вивчати багато різних видів спорту. Дітям має бути цікаво і вони повинні отримувати динаміку і задоводення від фізичної культури".
Олександр Педан, лідер спортивного руху "JuniorZ": "Нашо це все? Для того щоб діти повернулися на фізкультуру, щоб вони хотіли і прагнули туди йти, для того щоб вони не боялися її, не боялися слова спорт. Щоб діти розуміли, що на фізкультурі цікаво, весело, оце все змінюємо. Ми хочемо змінити підхід вчителя змінював бажання дитини йти на фізкультуру".

Олександ Педан запевнив, що вчителів навчать нових видів спорту, а за спортивний інвентар - відповідальність бере на себе міська рада. Тож Олександр Педан підписав меморандум про співпрацю із заступником міського голови Олександром Паскарем, і останній пообіцяв посприяти у закупці спортивних знарядь для шкіл.

Анастасія Кокоячук, Ярослава Боячук, Чернівецький репортер, Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 589 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.