Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Івану Мунтяну обрали запобіжний захід
Четвер, 13 лютого 2020, 15:41
Вищий антикорупційний суд обрав голові Чернівецької облради запобіжний захід у вигляді застави розміром понад 10 млн грн. Відповідне рішення суду сьогодні оголосив суддя.

На сьогоднішньому засіданні, адвокат Мунтяна заявив, що його підзахисний хворий та потребує лікування. Проте його адвокат зазначив, що його підзахисний не переховується від слідства та суду і присутній на судовому засіданні в Києві.

Правозахисник додав, що, незважаючи на те, що Мунтян проживає неподалік від кордону, він ніколи не намагався втекти від слідства.

Окрім того, сторона захисту вказує на те, що голова Чернівецької облради має проблеми із здоров'ям та потребує належного лікування.

"Оскільки стан здоров'я Івана Миколайовича не є належним, і він, відповідно, потребує відповідного лікування і, на сьогодні, попри медичне заключення лікарів, він знаходиться у залі засідань", – сказав адвокат.

Разом з тим, захисник Мунтяна запевнив, що розмір застави, який прокурори визначили у клопотанні, є необґрунтовано високою.

"Розмір застави, який визначено в клопотанні, є абсолютно, вибачте за таку термінологію, взятий "з потолка". Тому що іншого формулювання я не можу застосувати", – сказав адвокат.

Він додав, що законом передбачено максимальний розмір застави для обвинувачених у таких кримінальних провадженнях в розмірі 630 тисяч гривень, а збільшення цієї суми в 24 рази, на погляд адвоката, не є обґрунтованим.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 987 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.