Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Продовольчі ринки в Чернівцях не закриють
Середа, 15 квітня 2020, 09:44


Нагадаємо, у понеділок головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що його постанова, яка дозволяла роботу продовольчих ринків в період карантину втратила чинність, а здорового глузду щодо дотримання карантинних заходів на ринках України немає.

Роз'яснення щодо не закриття продовольчих ринків в Чернівцях надав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

«Документ, який ми отримали - постанова, яка визнає такою що втратила чинність іншу постанову головного санітарного лікаря від 30 березня, де були вказані вимоги до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування при здійсненні торгівлі на ринках забезпечити можливість функціонування ринків за певних умов. Ось ця постанова втратила чинність.» - зазначив Каспрук.

У той же час чинним залишається рішення Кабінету Міністрів, яке дозволяє торгівлю продуктами харчування та рішення обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій, яким було припинено торгівлю на всіх ринках, крім ринків які торгують продовольчими товарами.

«Тобто на сьогодні в роботі ринків нічого не змінилося, крім того, що посилено протиепідемічні санітарні заходи. Я не знаю чи буде прийнято Кабінетом Міністрів, головним санітарним лікарем якісь інші постанови, які  внесуть зміни в роботу ринків до Великодніх свят. Я дуже сподіваюсь, що обласна комісія не прийме рішення іншого, ніж діє сьогодні. Тому що, по-перше, Великдень не відміняється і люди, які розуміють, що наражають на небезпеку себе і оточуючих, будуть святкувати вдома і у них має бути великодній стіл. По–друге, всі підприємці, які торгують продуктами харчування, готувалися саме до цих великодніх розпродажів і закуплена величезна кількість свіжих товарів для чернівчан, для буковинців, які просто доведеться викинули і люди понесуть величезні збитки. Я переконаний, що таке рішення не є правильним в нашому регіоні, повірте в інших регіонах санітарний стан продовольчих ринків залишає бажати кращого, у нас з цим більш менш нормально. Якщо рішення про закриття продовольчих ринків все ж таки буде прийнято, краще, щоб воно почало діяти після Великодня. А ще краще його взагалі не приймати, щоби не створювати ажіотажу в магазинах, супермаркетах, тощо».  


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 247 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.