Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Капрук заявляє, - ліжкомісця в Чернівцях закінчуються, Осачук переконує, - все під контролем
Четвер, 23 квітня 2020, 09:39
Ще день-два і в Чернівцях, в лікарнях, які є опорними для лікування від COVID-19 закінчаться ліжкомісця, про це у прямому ефірі на Фейсбук заявив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук."Можливості міських лікарень, які визначені опорними для лікування коронавірусу - міська лікарня №1, де лікують пацієнтів у важкому стані, вичерпуються. При запланованому 61 ліжку, максимально плануємо розмістити до 80 хворих. Наразі на лікуванні перебуває 67 осіб. У міській лікарні №4, у Садгорі, розраховано 40 місць. Зараз там перебуває 18 пацієнтів, за добу - 15. Таким чином зазначені лікарні можуть прийняти ще 30-35 пацієнтів. При динаміці, яку ми спостерігаємо, це буквально кілька днів їхньої роботи", - підкреслив Каспрук.

Відтак, мер звернеться до облдержадміністрації з проханням про перепрофілювання медичних закладів обласного підпорядкування, а також міська влада готує до запуску тимчасовий госпіталь на базі спорткомплексу «Олімпія»:

"На засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій буду звертатись до ОДА з тим, щоби ще якісь медичні заклади, які знаходяться в місті, де є можливість перепрофілювати під опорні для лікування. Якщо це буде не можливо, за кілька днів розгорнемо й будемо приймати недужих в "Олімпії", - додав Олексій Каспрук.

Водночас, голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук, у прямому ефірі заявив, що На Буковині використано тільки 37% ліжок, виділених для лікування хворих на коронавірус.


"Чернівецькою ОДА затверджений чіткий план забезпечення ліжками всіх хворих, які будуть потребувати лікування від коронавірусної інфекції. Є перша черга, друга, третя черга. В області достатньо медичних закладів, які спроможні прийняти кожну людину, яка потребуватиме медичного догляду та лікування. Жоден буковинець не буде лікуватися поза межами медичної установи. Ми маємо тільки 37% заповненості ліжок, які визначені для лікування коронавірусної хвороби. Якщо ми досягнемо 100% заповненості ліжок, буде використана третя черга. Переживати за це не потрібно», - підкреслив Осачук


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 217 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.