Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У чернівецьких школах рекомендують скасувати останні дзвоники. Методологія оцінки учнів:
Середа, 29 квітня 2020, 13:58

 

У чернівецьких школах рекомендують скасувати останні дзвоники.

Про це повідомляють у прес-центрі міської ради із посиланням на начальника міського управління освіти Сергія Мартинюка

 

У Чернівцях утримаються від проведення урочистостей з нагоди останнього дзвоника та вручення атестатів випускникам

 

Освітній процес у школах Чернівців, як і в усій Україні,  з використанням  технологій дистанційного навчання триватиме до 29 травня. Директорам шкіл рекомендують утриматися від проведення урочистостей та масових заходів з нагоди свята Останнього дзвоника та вручення атестатів випускникам.

До 29 травня планують здійснити семестрове оцінювання учнів з усіх предметів, на основі тематичного оцінювання, отриманого учнями  до призупинення навчання  та за період карантину. Семестрові оцінки повинні своєчасно бути доведені до відома кожного учня індивідуально (оприлюднення списку оцінок для всього класу є неприпустимим). За учнем зберігається право на коригування семестрової оцінки з того чи іншого предмета.

 

Річне оцінювання учнів рекомендують провести до 10 червня. Спосіб зв’язку, який буде використовуватися учителем для повідомлення підсумкових оцінок учневі, до 12 травня повинен бути оприлюднений на сайті школи.

 

Рішення щодо переведення учнів до наступного класу та випуску із закладу загальної середньої освіти педагогічні  ради шкіл мають прийняти до 15 червня, а до 19 червня його оприлюднять на сайтах шкіл.  Видачу свідоцтв про здобуття базової середньої освіти буде проведено після прийняття Урядом рішень про зняття карантинних обмежень.

 

Свідоцтва досягнень учнів 1, 2-х та 3-х (пілотних) класів, табелі навчальних досягнень учнів 3-8-х, 10-х класів до 1 липня будуть надіслані учням  електронному вигляді. Оригінали  документів  вручать на початку нового навчального  року.

 

Учні, які у період карантину з різних причин не були охоплені освітнім процесом з використанням технологій дистанційного навчання, за умови відновлення освітнього процесу у червні, фізичної присутності дитини в місті, а також згоди батьків, зможуть до 1 липня попрацювати за індивідуальним навчальним планом, пройти підсумкове оцінювання й перейти до наступного класу. У разі неможливості повернення учня до закладу освіти в період до 1 липня, засвоєння ним пропущеного матеріалу за індивідуальним навчальним планом, підсумкове оцінювання та переведення до наступного класу має бути забезпечено до початку нового навчального року.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 323 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.