Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Зеленський роздав доручення через коронавірус
Понеділок, 12 жовтня 2020, 10:44
Під час останньої наради у президента Володимира Зеленського була ухвалена низка рішень для боротьби з епідемією коронавірусу, яка нині набирає обертів. Усі виші тимчасово переведуть на дистанційне навчання, а для школярів осінні канікули розпочнуться раніше.
Про це повідомив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації, меддопомоги та медстрахування Михайло Радуцький на своїй Facebook-сторінці.
Аби запобігти поширенню COVID-19, Зеленський роздав такі доручення:
- Тимчасово перевести ВНЗ на дистанційне навчання та провести роз'яснювальну роботу серед студентів.
- Осінні канікули у школах мають розпочатись раніше - до 15 жовтня. Дату початку канікул визначатиме місцева влада.
- У "червоній" та "помаранчевій" зонах запровадити обмеження роботи закладів громадського харчування – ресторанів, клубів. Від 22:00 заклади мають зачинятись. Обмеження стосуються зокрема й масових заходів.
- Міністерство охорони здоров'я має збільшити запаси засобів індивідуального захисту та медичних препаратів, які застосовуються під час лікування ускладнень COVID-19.
- У Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі. Госпіталі планують розміщувати у великих приміщеннях, зокрема, як варіант у столиці розглядається Палац Спорту.
- Підготовка відомчих лікарень та закладів, підпорядкованих Медичній академії наук, до прийняття хворих на СOVID-19, аби збільшити кількість ліжкомісць.
- Залучення інтернів та студентів старших курсів медичних ВНЗ до роботи в інфекційних відділеннях під наглядом досвідчених лікарів.
- МОЗ має збільшити кількість ПЛР-тестів з 30-35 тис. до 50 тис. на добу. Для цього виділені додаткові кошти.
- До кінця жовтня 2020 року місцева влада має обладнати 80% ліжкомісць з хворими на коронавірус подачею кисню. Для цього уряд виділив регіонам 572 млн грн.
- Збільшити штрафи до 3400-5100 грн для власників підприємств, установ, організацій, які пропускають у свої приміщення людей без респіраторів або захисних масок.
Водночас Радуцький зазначив, що ситуація з поширенням COVID-19 в Україні є цілком контрольованою, а влада тримає руку на пульсі. За його словами, карантин посилюють вибірково, тобто лише у тих регіонах, де відчутно не страждає економіка.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2020 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 463 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.