Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Конституційний суд України визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування
Четвер, 29 жовтня 2020, 11:19
Нищівна поразка антикорупційної реформи в Україні: Конституційний суд України визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Рішення КСУ остаточне і оскарженню не підлягає.
Вчора, 28 жовтня, Національне агенство по запобіганню корупції закрило доступ до Єдиного державного реєстру декларацій. Про це повідомляє пресслужба НАПК.
Рішення Конституційного суду повертає Україну у 1991 р., коли взагалі в принципі не існувало ніякого антикорупційного законодавства.
"Це означає, що державні органи і громадськість більше не мають відкритого цілодобового доступу до електронних декларацій чиновників, а НАПК припиняє їх перевірку, зберігання та оприлюднення", - йдеться у повідомленні.
Президент України Володимир Зеленський відреагував на рішення КСУ наступним чином:
"Президент обов'язково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити сталу та максимально ефективну роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил. Українські посадовці та депутати продовжать декларувати своє майно та доходи, а антикорупційні органи матимуть необхідні пововаження для їхньої перевірки та притягнення порушників до відповідальності. Закон України - один для всіх. Навіть для тих політичних сил і діячів, яким кортить підірвати систему електронного декларування".
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2020 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 291 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.