Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Голова облради про «ходаків» та скандал з Мунтяном
П'ятниця, 05 лютого 2021, 19:10

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко повідомив про "ходаків", які приходять до нього з погрозами і спробами "домовитись" щодо майнових чи посадових рішень в апараті обласної ради.

Про це Бойко написав на своїй сторінці у Facebook.
Цитата:

«Шановні буковинці! Новопризначення на керівні посади комунальних підприємств викликали резонанс серед громадськості, журналістів та, в окремих представників старої влади - неабияке обурення. Хочу одразу повідомити всіх, що причиною цих рішень є виключно прагнення навести лад на головних підприємствах комунальної власності.

Усі призначення відповідають вимогам чинного законодавства та моралі. Тому, будь-які оскарження, погрози чи спроби "домовитися" не змусять мене змінити вже затвердженні рішення. Я, як голова обласної ради, буду категоричним у реакції на «ходаків» та спроби вирішення майнових чи посадових питань через неформальні домовленості, або різного роду "пропозиції".Моєю основною метою є наведення ладу з керівниками та закладами, які вони очолюють. Це є пріоритетним принципом вибору кандидатів на посади комунальних підприємств. Чітко розумію та усвідомлюю, що така позиція може загрожувати мені втратою політичних дивідендів, можливими службовими, або особистими проблемами. Проте, це ціна боротьби з корупцією та закоренілими схемами торгівлі посадами, яку я готовий платити. Громада області прагне наведення порядку. І це - мій основний мотиватор!», - кінець цитати

Видання Букінфо з посиланням на очевидців повідомило, що днями екс-голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян влаштував скандал у раді після того, як Олексій Бойко відновив на посаді виконувача обов’язків гендиректора діагностичного центру. «Після цього сталося щось неймовірне з Іваном Миколайовичем Мунтяном, який буквально «прилетів» до обласної ради разом із звільненою Наталією Свистун до голови облради Олексія Бойка», - пише видання

"Він голосно кричав, мінявся кольором на обличчі, всім погрожував, казав Болтунову передати Олексію Бойку, що поставить того на місце, бо він зарвався у своїх рішеннях. Що у нього вистачить сили та є багато фінансів для цього. Що він зі всією фракцією "Батьківщини" на сесії блокуватиме трибуну та багато іншого" – цитує видання одного з очевидців цього скандалу.

Іван Мунтян ситуацію поки що не коментує.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 173 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.