Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецька міська ТВК провела закрите засідання
Четвер, 11 лютого 2021, 17:23

Щойно завершилось закрите засідання Чернівецької міської територіальної комісії, під час якого розглядали такі питання порядку денного:  складання присяги новими членами комісії  та реєстрація новообраних депутатів Чернівецької міської ради від політичних партій «Команда Михайлішина» та «Рідне місто». Після складання присяги члени ТВК прийняли рішення про те, що 10 депутатів від «Рідного міста» та «Команди Михайлішина» не набули чинного депутатського мандату.

«В зв’язку з тим що невчасно буди подані заяви на реєстрацію від «Команди Михайлішина» та «Рідного міста», ми вирішили  вважати обраними депутатами та зареєструвати кандидатів наступних по списку партій», - сказала заступниці голови ТВК Ірина Микитчук.

«Журнал реєстрації заяв по всім правилам не був ні прошнурований ні пронумерований, ні дати, коли він початий, ні дати, коли він закінчений.  На заявах ми не можемо переконатися, що вони дійсно були подані в ці числа. Тобто немає помітки, коли вони були подані і коли вони були прийняті».

На запитання журналіста «Чернівецького репортера», чому засідання відбувалось в закритому форматі, пані Ірина зауважила: «Ну ви ж бачили, що попередні  засідання неможливо було проводити в тому форматі, тому що перешкоджання було з усіх боків, образи, погрози, переслідування, приниження, телефони фотографували».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 327 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.