Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Григорій Прохоренко розповів про ремонтні роботи у Чернівцях
Вівторок, 12 жовтня 2021, 17:41

 

У Чернівцях тривають активні ремонті роботи доріг. Також минулого тижня закінчились ремонтні роботи на вулиці Шухевича. Про це розповів директор Департаменту інфраструктури та благоустрою Григорій Прохоренко у програмі «Найважливіше сьогодні».

Директор Департаменту зазначає: “Проводився поточний ремонт, ця вулиця знаходилась у жахливому стані багато років. У нас було дуже багато звернень, були петиції громадян, які хотіли, аби цю вулицю відремонтували. Ми це зробили тому, що ця вулиця є стратегічно важливою, оскільки там знаходиться ринок, торговий центр та виїзд на вулицю Сторожинецьку. Наголошую це не був капітальний ремонт, а поточний ремонт. Тобто він не передбачав заміну мереж та комунікацій”.

Прохоренко повідомляє, що такі вулиці як: Хотинська, Рівненська і Кармелюка мають завершити до кінця року. Втім, можливі затримки через погодні умови та незапланові заміни комунікацій або мереж.

“Була тільки затримка по вул. Кармелюка, оскільки кошторис, який був складений не передбачив заміну комунікацій, а у процесі роботи виявилось, що потрібно змінювати водопровідні мережі та газові. Ось тому, відповідні служби почали цим займатись. Відповідно на 2-3 місяці затрималось завершення робіт по цій вулиці”, - повідомляє директор.

Департамент вирішив зупинитись на цьому, зробити спочатку мережі, а потім вже зробити капітально вулицю, щоб розуміти, що певний період часу, років 5-10 чернівчани змогли вільно їздити.

“Потрібно робити все для того, аби до цієї вулиці потім не повертатись, не рити, і не псувати покриття”, - зазначає Григорій Прохоренко.

Нагадаємо, що попередні терміни здачі в експлуатацію вул. Хотинської не увінчалися успіхом.

За словами Прохоренка, причиною, невчасної здачі вулиці Хотинської стало багато проблем, пов’язаних із “Чернівціобленерго”, з каналізаційними та водопровідними мережами. Також, на своєчасну здачу вплинули погодні умови.

“Підрядник обіцяв, що до 1 вересня він зробить цю вулицю проїздною і він цього слова дотримався. До кінця грудня він повинен завершити основні роботи. Наразі влаштовуються тротуари, освітлення, світлофорна зона”, - розповідає керівник.

Попередньо відомо, що на вулиці Кармелюка ремонт розпочався ще минулого року.

Також, за словами очільника, на відрізку від Руданського до Герцена вже влаштовується основа і найближчим часом можна буде побачити там асфальт разом з тротуарними доріжками. Водопровідну мережу будуть змінювати від Герцена до Буковини.

Раніше Департамент пообіцяв, що буде виконано повний комплекс робіт на вулиці Рівненській.

“Збираємось до 1 листопада завершити основні роботи: влаштування основи, дороги, асфальтну частину, пішохідні доріжки, сфітлофорну зону. Можливо залишиться певні дрібні роботи по благоустрою, які перейдуть на наступний рік”, - підтвердив Прохоренко.

Водночас, за словами директора, на цій вулиці розпочали ремонтні роботи досить пізно, оскільки не було на неї фінансування.

“Якщо нам вдасться завершити капітальний ремонт вул. Рівненської найближчим часом. Це будуть рекордні терміни капітального ремонту дороги”, - сказав керівник.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 134 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.