Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Голова Чернівецької ОДА, який завалив всю роботу області, тепер повчає інших
Середа, 05 січня 2022, 17:11

Губернатор Сергій Осачук, котрому висловила недовіру ціла низка районних рад та об'єднаних територіальних громад, очільник області, якого не могли дочекатися змерзлі люди у Банилові, а тепер відрізані водою від світу у Глиниці, дає рекомендації тоном університетського професора, пише БукІнфо.

І кому? Новому міському голові Романові Клічуку. Людині, яка зробила сама себе, успішному управлінцю та бізнесовому менеджеру, торговельні мережі котрого вже роками обслуговують чернівчан. Створюючи зручності та настрій. Людині, яка перемогла на виборах потужні і згуртовані мафіозні клани, котрі десятиліттями грабували Чернівці. І взялася за їх відбудову.

Саме його намагається повчати керівник ОДА, який і бюджет би сам не "розпиляв", не організував би відкатний механізм для державних коштів, що виділяються на ремонти та обслуговування доріг, на ОТГ та інші цілі, якби не мав біля себе Богдана Ковалюка.

Порядного і совісного чоловіка, який левову частку бюджетних траншів тихо і чесно виділяє своєму татові - голові Вікнянської ОТГ.

Голова ОДА Осачук по радіо намагається давати уроки меру Чернівців Клічуку. Меру, якого люди обрали, бо вже не могли бачити, що Чернівці попередня влада перетворила на руїну. Що гроші з міського бюджету щезали, як в обід роса біля іванківського ставу, а місто занепадало. Що вибоїни на дорогах вже почали грабувати автовласників та відганяти туристів.

Такі тепер реалії, така тепер в областях фарисейська та підступна влада, зазначають у БукІнфо.

Це верх цинізму, коли губернатор, який 2 роки поспіль жодної бюджетної копійки не виділяє на ремонт доріг у Чернівцях, закидає меру, котрий і за цих умов ремонтує вулиці міста, щодо недостатніх темпів робіт. Де фаца, чоловіче?

А якою низькопробною, безпринципною є заява, що майже всі 52 ОТГ області уміють і можуть працювати з публічними коштами, а Чернівці тут є аутсайдером. І це говорить той, чиєю рукою всім ОТГ області розписано тенденційне і нерівномірне фінансування на користь громад, де керівники добре знають табличку ділення. За принципом - фаворитам все, а іншим об'їдки з панського столу у будинку з левами.

Це говорить великий обласний будівничий шкіл "Великого будівництва", де стіни падають від вітру. Причому, на першу особу області.

У статті БукІнфо йдеться, що він говорить таке фахівцям, за плечима яких сотні успішних справ, і котрі ще однією вирішили зробити відродження Чернівців. Навіть без підтримки області, яка ще перед виборами відкрито стала на бік тих, хто всіма способами намагався утримати у кріслі очільника міста - лідера запроданців. Як свідчать нинішні аудити проведені Клічуком - великого майстра розпилу бюджету.

Не полишено реваншистських спроб і тепер, а тому слова, що Осачук готовий до діалогу з нинішньою міською владою, м'яко кажучи є неправдою, а жорстко мовлячи, є відвертою брехнею.

Щоправда, у радіонаїзді, заздалегідь заготовленому піар-технологами голови ОДА, мав місце контрольний удар у штангу.

Губернатор привселюдно визнав, що навіть без фінансування з області на рахунках міської ради, куди тепер не запускає длань його бригада, наразі є десятки чи сотні мільйонів гривень. Тобто Клічуком і новою міською радою акумульовано ресурс, який дасть змогу відбудувати пограбовані Чернівці.

А печія катує ночами саме тому, що до цих громадських грошей у «бригади колишніх» вже нема доступу.

Влад СКИПАЛЬСЬКИЙ, спеціально для БукІнфо.


Фото: Буковинська хвиля.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2022 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 129 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.