Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Медпрацівники отримають підвищену зарплатню вже у січні
Неділя, 09 січня 2022, 17:10

На сайті МОЗ було оприлюднено проєкт постанови Кабінету міністрів, яка фактично визначає рівень оплати праці медичних і фармацевтичних працівників. Чи справді зростуть зарплати медкам з січня, - розповів у інтерв’ю Укрінформ Михайло Радуцький, голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації.

“Деякі популістські сили провалили ухвалення цього законопроєкту в першому читанні. Зараз комітет підготував доопрацьований документ. Ми розмовляли з керівництвом Верховної Ради – у перший пленарний тиждень проєкт стоятиме на порядку денному. Я думаю, що його буде ухвалено.

На сьогодні постанова уряду вже гарантує нашим медичним працівникам такі обсяги мінімальних заробітних плат: 20 тисяч гривень лікарям та 13,5 тисячі гривень для медичних сестер. У січні вони вже отримають підвищені зарплати. Тут не може бути жодних маніпуляцій”, - зазначив голова комітету.

За його словами, для ухвалення документу до нового року не вистачило чотири голоси. “Завадили передноворічний настрій у Верховній Раді, популістські виступи деяких лідерів, деякі депутати хворіли чи поїхали у відпустки. На жаль, дехто не розуміє, що в пленарні тижні не можна відпочивати.

24 січня починається перший пленарний тиждень у новому році й цей законопроєкт буде проголосований. Сподіваюся, що колеги підтримають ініціативу президента щодо підвищення зарплат. Я, уряд, усі лікарі, медичні сестри чекаємо цього”, - додав Михайло Радуцький.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2022 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 122 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.